Вие сте тука: Насловна -> производи -> Пренос на топлина Етикета -> 3D Етикета
 • 3D Етикета - HTL-3D
 • Hauming Import & Export CO., LTD. е водечки производител, на снабдувачот и извозник на 3D Етикета in Vietnam кој е Инженерните од најдобар квалитет на суровините и се признаваат за нивните цврсти и издржливи изградба услуга живот. Со цел да се обезбеди квалитетот на нашата палета, ние производство оваа искористување на висок степен на материјал, којшто го набави од уверение продавачи. Достапно во разни бои нашата палета е многу издржлив и спектакуларно во својата завршница и затоа е во високата побарувачка од целиот свет.

  Политика на компанијата е да се осигура дека вие и вашите клиенти имаат корист од сеопфатна советодавни услуги, иновативни и високо квалитетни

  3D Етикета

  со конкурентна цена и за време на испорака, строго придржување кон роковите и лична посветеност кон секој проект.

  Прашање Сега

 • 3D Етикета
  модел: HTL-3D
  HAUMING е на води Компанијата дека марки 3D топлина трансфер за ткаенини.
  Ние може да изберете печатени висок квалитет 3D топлина трансфер. Кориснички графика и текст може да биде направи. Производство време е 14-20 дена.
  Производ Спецификации:
  1. Печатени: Печатење многу слоеви на се добие на 3D ефект.
  2. Мувла: Ние направи на мувла на на саканиот форма на намалување на од на 3D материјал.
  3. Дебелина: може да се разликуваат меѓу 0.3 ~ 0.5mm.
  4. Има е различни дебелина на изберете.
  5. Таа има добро отпорност на миење и не-пукање.
  Секоја повеќе прашања, Добредојдовте на нашите веб: http://www.hauming.com.tw/  
  Благодарам што

  * Задолжително
  For better services for you, please as far as possible use English to fill in the followings!
  * тема:
   
      Барање детали:
  Incoterm:
  плаќање:
  Почетна цел количина: (на пример,: 10000/pcs)
  Пример Услови:
  * порака:
   
      Ве молиме внесете следниве податоци за контакт
  * наслов: Г-дин Г-ѓа Г-ѓа
  * Име:
  * презиме:
  * Име на компанијата:
  * Земја / територија:
  * Адреса:
  * Е-пошта:
  * телефонски:
  факс:
  рачно:
  *Prove code: