Вие сте тука: Насловна -> производи -> Пренос на топлина материјал -> Акрилна смола
 • Акрилна смола - HM-1000S
 • Hauming Import & Export CO., LTD. се добро воспоставени како еден од истакнати m производителот, снабдувачот и извозник на енормно фабрикувани колекција на Акрилна смола. Со изобилство на искуство, поддржани од тим од високо квалификувани инженери, стручен кадар и техничари, компанијата со себе носи гаранција за квалитетот, сигурноста и трајна заложба, преку континуирана по продажбата на услугата.

  Сите вработени ќе им служи на стари и нови клиенти со најдобрите

  Акрилна смола

  и најдобра услуга. Двете нови и стари клиенти дома и во странство се добредојдени да ја посетите нашата компанија!

  Прашање Сега

 • Акрилна смола
  модел: HM-1000S
  Акрилик смола е на база тело на НВ-1000. Акрилик смола е направи од акрилик и мет акрилик киселини и нивните естери, како добро како други. Во Покрај тоа на одличен анти-сублимација на НВ-1000, тоа има повеќе функции што вклучени светлината отпорност и анти-стареењето карактеристики, тоа исто така, има добро боја задржување , Вода отпорност и хемиска отпор. Таа главно, користени во печатени ткаенина и спорт облека.
  * Задолжително
  For better services for you, please as far as possible use English to fill in the followings!
  * тема:
   
      Барање детали:
  Incoterm:
  плаќање:
  Почетна цел количина: (на пример,: 10000/pcs)
  Пример Услови:
  * порака:
   
      Ве молиме внесете следниве податоци за контакт
  * наслов: Г-дин Г-ѓа Г-ѓа
  * Име:
  * презиме:
  * Име на компанијата:
  * Земја / територија:
  * Адреса:
  * Е-пошта:
  * телефонски:
  факс:
  рачно:
  *Prove code: