Вие сте тука: Насловна -> производи -> Рефлексија топлина касета -> Двострани ткаенини касета
 • Двострани ткаенини касета - RT-01
 • Hauming Import & Export CO., LTD. специјализира во истражување и производство на различни видови и спецификации на Двострани ткаенини касета. И наш фабрика е во Vietnam, Со добар квалитет и конкурентна цена, ве молиме контактирајте не за повеќе детали. Ние собираме сите сериозни странство барања и нуди најдобри цени и квалитет.

  Клиенти и дистрибутери од целиот свет се добредојдени да преговара со нас за

  Двострани ткаенини касета

  . Ајде да се приклучат на рацете и се стремиме кон просперитет.

  Прашање Сега

 • Двострани ткаенини касета
  модел: RT-01
  RT-01 имаат рефлексивни материјали на и двете страни, на меѓуслојни е бела ткаенина што има голем еластичност, најчесто користени на спорт облека, пораби на на рабови на на облека. Ширина може да се разликуваат меѓу 1~120 cm. Hauming има екран печатени топлина трансфер етикетата, рефлексивни топлина трансфер етикетата, CMYK топлина трансфер етикетата, 3D топлина трансфер етикетата, фолија на состојба, виножито рефлексивни филм, сребро рефлексивни филм и така на.


  * Задолжително
  For better services for you, please as far as possible use English to fill in the followings!
  * тема:
   
      Барање детали:
  Incoterm:
  плаќање:
  Почетна цел количина: (на пример,: 10000/pcs)
  Пример Услови:
  * порака:
   
      Ве молиме внесете следниве податоци за контакт
  * наслов: Г-дин Г-ѓа Г-ѓа
  * Име:
  * презиме:
  * Име на компанијата:
  * Земја / територија:
  * Адреса:
  * Е-пошта:
  * телефонски:
  факс:
  рачно:
  *Prove code: