Вие сте тука: Насловна -> производи -> Пренос на топлина Етикета -> Flock пренос на топлина
 • Flock пренос на топлина - HTL-FL
 • Ве молиме проверете Flock пренос на топлина преку нашата веб страница. Ние сме снабдувач, производител, извозник и одличен дизајнер. Ние, исто така, имаат пријателски работниот тим, па ние само веруваме дека можеме да стори сé што е совршено за вас. Ние сме убедени дека примероците ќе биде многу задоволителен. Нашите взаемното разбирање и соработка, секако, ќе резултира со важни бизнис и добра сервисот ќе видите било можност да се направи подобро, ги споделите со нас, ние ќе бидете сигурни дека сите ваши барања ќе добивате нашиот брза внимание.

  Нашата цел е да им помогне на клиентите ги остваруваат своите цели. На

  Flock пренос на топлина

  производи доаѓаат во светли комбинации на бои кои ги око фаќање на изглед се направи. Ние сме прави големи напори за да се постигне оваа понудената ситуација и искрено добредојде да ни се придружите!

  Прашање Сега

 • Flock пренос на топлина
  модел: HTL-FL
  HAUMING е на води Компанијата дека марки јата топлина трансфер за облека. Таа најчесто користени во спорт облека, дете и жените облека. На дебелина на на јата може да биде 0.6mm, 0.8mm, 1 мм.
  Печатени јато трансфер, на ресички на јата се мека и имаат три-димензионални ефект визуелно. На обичај печатени јато трансфер може да биде користени за светлината или темно или било боја маици. Таа има добро отпорност на миење и не-пукање. Секоја повеќе прашања, Добредојдовте на нашите Веб-страница: http://www.hauming.com.tw/ или Контакт нас.


  * Задолжително
  For better services for you, please as far as possible use English to fill in the followings!
  * тема:
   
      Барање детали:
  Incoterm:
  плаќање:
  Почетна цел количина: (на пример,: 10000/pcs)
  Пример Услови:
  * порака:
   
      Ве молиме внесете следниве податоци за контакт
  * наслов: Г-дин Г-ѓа Г-ѓа
  * Име:
  * презиме:
  * Име на компанијата:
  * Земја / територија:
  * Адреса:
  * Е-пошта:
  * телефонски:
  факс:
  рачно:
  *Prove code: