Вие сте тука: Насловна -> производи -> Пренос на топлина Етикета -> Фолии Етикети
 • Фолии Етикети - HTL-FOIL
 • Hauming Import & Export CO., LTD. беше интегрирање производителот, снабдувачот и извозникот. Нашата компанија зафаќа површина од 6 километри. Со нашите богати искуства и прилежен и работливост членови на персоналот, ние може да се исполнат различни барања од различни типови на клиенти. Нашиот производен капацитет изнесува 10.000 годишно. Ние сме главно ангажирани во Фолии Етикети , А нашите производи се продава добро во Vietnam. Ние спроведе строги квалитет инспекции во текот на секоја серија / производ. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви служи и се надевам да стане еден од вашите пријатели и деловни партнери.

  Лепење на нашиот бизнис принцип на "искреност, квалитет, иновација и клиент приоритет, и почитување нашата развојна стратегија - извршуваат совршеност во корпоративниот развој, производство, услуги и бренд единица", ние обезбеди клиенти најдобри

  Фолии Етикети

  од сите делови на светот.

  Прашање Сега

 • Фолии Етикети
  модел: HTL-FOIL
  Фолии топлина трансфер етикета има многу бои и обрасци, ние може да обезбеди на боја картичка ако што се заинтересирани. HAUMING е на води Компанијата дека марки фолија топлина трансфери.
  Производ функција:
  1.The фолија хартија трансфер истакнуваат истакнати зборови или лого, нејзините светлина-брз функција ветувања трајност.
  2.The sleekly наменета фолија хартија трансфер е совршен за измената за мажи или дамски облека.
  3.Customized дизајни се добредојдени.
  Ве молиме ајде нас знам Вашиот ткаенина, ќе укажуваат на добро еден за вас.
  Секоја повеќе прашања, Добредојдовте на нашите Веб-страница: http://www.hauming.com.tw/ или Контакт нас.


  * Задолжително
  For better services for you, please as far as possible use English to fill in the followings!
  * тема:
   
      Барање детали:
  Incoterm:
  плаќање:
  Почетна цел количина: (на пример,: 10000/pcs)
  Пример Услови:
  * порака:
   
      Ве молиме внесете следниве податоци за контакт
  * наслов: Г-дин Г-ѓа Г-ѓа
  * Име:
  * презиме:
  * Име на компанијата:
  * Земја / територија:
  * Адреса:
  * Е-пошта:
  * телефонски:
  факс:
  рачно:
  *Prove code: