Вие сте тука: Насловна -> производи -> Пренос на топлина филм -> Фолии состојба
 • Фолии состојба - HTS-FO-16、HTS-FO-23、 HTS-FO-50
 • Hauming Import & Export CO., LTD.'s Фолии состојба на производителот, набавувачот и извозник е позитивен на континуиран раст во наредните месеци, иако повеќето очекуваат зголемување на приходите во странство да остане во рамките на големи проценти. Иако повеќето се убедени од продажбата на останатите во нагорна патека во месеците што следат, раководење раст и зголемување на конкуренцијата се да ги поттикнуваат да истражуваат различни области за дополнителни нарачки.

  Ние би сакале да биде вашиот најголем доверливи

  Фолии состојба

  производители, добавувачи и извозниците. Добредојдовте да ја посетите нашата фабрика, нашите производи се многу заинтересирани, ве молиме контактирајте со нас. Одличен квалитет на производот и вредност од цената на реферирање. Ние со нетрпение очекуваме да добиеме вашето пребарување. pls љубезно контактирајте не за понатамошни детали.

  Прашање Сега

 • Фолии состојба
  модел: HTS-FO-16、HTS-FO-23、 HTS-FO-50
  Таа може да биде користени од страна на печатење топлив лепак на на назад со саканиот дизајн. Дебелина е 16μ, 50μ е нормално стандард. Ова е најчесто користени во екран печатење. 16μ и 23μ мора да биде залепена на ПЕТ филм така како на користени на екран печатење. Ако што имаат било повеќе прашања, што може да Контакт нас од страна на официјален веб-страница или вентилатор клуб, нашите веб-страница адреса е http://www.hauming.com.tw и вентилатор клуб адреса е https://www.facebook.com/hauming.hm.
  * Задолжително
  For better services for you, please as far as possible use English to fill in the followings!
  * тема:
   
      Барање детали:
  Incoterm:
  плаќање:
  Почетна цел количина: (на пример,: 10000/pcs)
  Пример Услови:
  * порака:
   
      Ве молиме внесете следниве податоци за контакт
  * наслов: Г-дин Г-ѓа Г-ѓа
  * Име:
  * презиме:
  * Име на компанијата:
  * Земја / територија:
  * Адреса:
  * Е-пошта:
  * телефонски:
  факс:
  рачно:
  *Prove code: