Hauming Import & Export CO., LTD. е професионална производителот, набавувачот и извозник ангажирани во истражување, развој, производство, продажба и сервис на Пренос на топлина Етикета. Ние се наоѓа во Vietnam и имаат удобен превоз пристап. Посветен на строга контрола на квалитетот и внимателен услуга на клиентите, нашите искусни членови на персоналот се секогаш на располагање да разговараат за своите барања и да се обезбеди целосна задоволството на клиентите. Ако сте заинтересирани во било кој тип на нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да контактирајте не.
Ние нудиме на нашите клиенти

Пренос на топлина Етикета

производи. Ние цврсто веруваме дека основните вредности се задржи организации стабилна и се фокусираше кон заедничката цел. Нашите основни вредности ни помогна да постигнеме нашата мисија да се донесе мерливи придобивки за нашите клиенти.