Вие сте тука: Насловна -> производи -> Жешка Melt Лепливи Филм -> Топло се топи филм
 • Топло се топи филм - PU-008wp
 • Hauming Import & Export CO., LTD. е водечки Vietnam производителот, набавувачот и извозник на Топло се топи филм. Ние сме вклучени во понудата на прилагодување во однос на големината, дизајнот, моделот и бојата, како на спецификациите на клиентите. Ние се обезбеди најдобар квалитет, што е во согласност со глобалните принципи за квалитет како нашите домашни производство единица е инсталиран со високо развиени машини за да се обезбеди квалитет.

  Ние нудиме повеќе високо ниво

  Топло се топи филм

  и со полно работно срце услуги. Ние ви овозможи со сигурен производи, доверлив производство способност и богати и моќни тактички knowledge.We имаат искусни инженери и секогаш ви обезбеди висок квалитет на производите со брза испорака.

  Прашање Сега

 • Топло се топи филм
  модел: PU-008wp
  Пу-008wp може да биде заглавен на на назад на трансфер етикета без назад лепак, за пример јато листови или фолија листови. Дебелина е 80μ.It е преработени од страна на на материјал на ЈП,
  Производ функции:
  1. Добар еластичност, Лесно на облик, Флексија отпорни;
  2. Користење температура е 150 целзиусови;
  Апликации: Таа користени за било ткаенина.

  * Задолжително
  For better services for you, please as far as possible use English to fill in the followings!
  * тема:
   
      Барање детали:
  Incoterm:
  плаќање:
  Почетна цел количина: (на пример,: 10000/pcs)
  Пример Услови:
  * порака:
   
      Ве молиме внесете следниве податоци за контакт
  * наслов: Г-дин Г-ѓа Г-ѓа
  * Име:
  * презиме:
  * Име на компанијата:
  * Земја / територија:
  * Адреса:
  * Е-пошта:
  * телефонски:
  факс:
  рачно:
  *Prove code: