Вие сте тука: Насловна -> производи -> Пренос на топлина материјал -> Жешка Melt Лепак
 • Жешка Melt Лепак - MN-1209G
 • Hauming Import & Export CO., LTD. специјализира во производителот, снабдувачот и извозник на бизнисот на Жешка Melt Лепак. Се наоѓа во Vietnam, Имаме удобен пристап до главните транспортни мрежи. Нашата компанија зафаќа површина од 5км и има околу 100 членови на персоналот. Покрај тоа, сите наши производи се произведени со современа опрема и строги КК процедури со цел да се обезбеди висок квалитет. Гарантирање стабилна и навремено снабдување, веродостојни квалитет и искрена услуга, нашите производи се продаваат добро во домашните и на странските пазари. Ако сте заинтересирани за некој од нашите производи, или сакате да поставите кориснички налог, ве молиме контактирајте не Сега, ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите потреби.

  Нашата напредна технологија и хард-работи штабови да се обезбеди конкурентност на нашите врвен квалитет

  Жешка Melt Лепак

  Во меѓувреме, задоволството на клиентите е нашата постојана потрага.

  Прашање Сега

 • Жешка Melt Лепак
  модел: MN-1209G
  Ова топла се топи лепак е посебно користени во обложени ткаенина, тоа има подобро миење издржливост на ова тип на ткаенина. Таа е користени во фолија топлина трансфер етикета што е пренесени излез облека. Таа има добро отпорност на миење на 60 степени и може да биде изми 30 пати. Нашите Компанијата од нарачки (Прилагодено), цитати, бесплатен, Фабриката производство, пратката, корисникот фидбек. Hauming Компанијата може да користење ова онлајн веб-сајтови на контрола на набавка синџир процес, и набавка кориснички услугата, на непосредна реакција од страна на онлајн корисникот услуги од страна на Skype, Фејсбук и повеќе социјална мрежа.


  * Задолжително
  For better services for you, please as far as possible use English to fill in the followings!
  * тема:
   
      Барање детали:
  Incoterm:
  плаќање:
  Почетна цел количина: (на пример,: 10000/pcs)
  Пример Услови:
  * порака:
   
      Ве молиме внесете следниве податоци за контакт
  * наслов: Г-дин Г-ѓа Г-ѓа
  * Име:
  * презиме:
  * Име на компанијата:
  * Земја / територија:
  * Адреса:
  * Е-пошта:
  * телефонски:
  факс:
  рачно:
  *Prove code: