Вие сте тука: Насловна -> производи -> Пренос на топлина материјал -> Топло се топи лепила
 • Топло се топи лепила - YG-55C
 • Ние би сакале да биде вашиот сигурен Vietnam Топло се топи лепила производителот, набавувачот и извозник, и фабриката. Ако сте заинтересирани во сите стилови на нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да контактирајте не. Прашањата од глобалната големо, дистрибутери, купувачи, агенти и OEM / ODM се добредојдени.

  Ние сами многу надарен занаетчија таленти кои се гарантира навремена испорака со врвен квалитет

  Топло се топи лепила

  . Сите вработени срдечно го поздравува голем број на бизнисмени од странски компании да се создаде брилијантна!

  Прашање Сега

 • Топло се топи лепила
  модел: YG-55C
  Ова топла се топи лепак едвај мириси, тоа не не смрдеа кога печатење, одлуки тоа на многу повеќе корисни. Таа е користени во печатење топлина трансфер етикета што биде пренесени излез облека. Ние направи многу познатиот спорт етикети, за пример, Адидас, Тек, Фила, Jako, Њу рамнотежа, Најк, UV100, и исто така, корпоративниот со многу облека производителот. Ако што имаат било проблем, што може да Контакт ни, нашите телефон број е 886-2-26818851, или посета нашите веб-страница (http://www.hauming.com.tw).
  * Задолжително
  For better services for you, please as far as possible use English to fill in the followings!
  * тема:
   
      Барање детали:
  Incoterm:
  плаќање:
  Почетна цел количина: (на пример,: 10000/pcs)
  Пример Услови:
  * порака:
   
      Ве молиме внесете следниве податоци за контакт
  * наслов: Г-дин Г-ѓа Г-ѓа
  * Име:
  * презиме:
  * Име на компанијата:
  * Земја / територија:
  * Адреса:
  * Е-пошта:
  * телефонски:
  факс:
  рачно:
  *Prove code: