Вие сте тука: Насловна -> производи -> Пренос на топлина материјал -> Мастило фиксаж
 • Мастило фиксаж - YF-001
 • Ние сме специјализирани во понудата на различни Мастило фиксаж. Ние настојуваме да лидер во оваа индустрија со години искуство во производство, снабдување и извозник на производи во Vietnam. Ние нудиме прилагодени решенија за нашите клиенти да ги задоволат нивните специфични потреби и барања. Ние, исто така, се осигура дека нашите машини се стручно наменети да одговараат на различните барања на поединечните апликации.

  Посетете го нашиот изложбен салон и други веб делови сега да дознаете повеќе за

  Мастило фиксаж

  , А потоа да стапат во контакт со нашите странски трговски претставници денес за вашите извори needs.We ќе ви овозможи со примероци, како е можно поскоро.

  Прашање Сега

 • Мастило фиксаж
  модел: YF-001
  Фиксаж додадени на печатење мастило може да зголеми на еластичност на на мастило, спречување на на печатени етикета од пукање. Таа исто така, зајакнува на врска меѓу на различни печатење слоеви. YF-001 е главно, користени во производство екран печатени трансфер етикета Ако што имаат било повеќе прашања, што може да Контакт нас од страна на телефон или веб-страница, нашите телефон број е 886-2-26818851, или поврзување нашите веб-страница (http://www.hauming.com.tw).


  * Задолжително
  For better services for you, please as far as possible use English to fill in the followings!
  * тема:
   
      Барање детали:
  Incoterm:
  плаќање:
  Почетна цел количина: (на пример,: 10000/pcs)
  Пример Услови:
  * порака:
   
      Ве молиме внесете следниве податоци за контакт
  * наслов: Г-дин Г-ѓа Г-ѓа
  * Име:
  * презиме:
  * Име на компанијата:
  * Земја / територија:
  * Адреса:
  * Е-пошта:
  * телефонски:
  факс:
  рачно:
  *Prove code: