Вие сте тука: Насловна -> производи -> Пренос на топлина материјал -> Мастило за згуснување
 • Мастило за згуснување - YF-002
 • Hauming Import & Export CO., LTD. е водечки Vietnam производителот, набавувачот и извозник на Мастило за згуснување кој е Инженерните од најдобар квалитет на суровините и се признаваат за нивните цврсти и издржливи изградба услуга живот. Со цел да се обезбеди квалитетот на нашата палета, ние производство оваа искористување на висок степен на материјал, којшто го набави од уверение продавачи. Исто така, ние сме вклучени во понудата на прилагодување во однос на големината, дизајнот, моделот и бојата, како на спецификациите на клиентите. Нашата палета е во високата побарувачка од страна на нашите клиенти се шири низ меѓународниот пазар и може да се искористи во водечка индустрија на цени.

  Лепење на нашиот бизнис принцип на "искреност, квалитет, иновација и клиент приоритет, и почитување нашата развојна стратегија - извршуваат совршеност во корпоративниот развој, производство, услуги и бренд единица", ние обезбеди клиенти најдобри

  Мастило за згуснување

  од сите делови на светот.

  Прашање Сега

 • Мастило за згуснување
  модел: YF-002
  YF-002 Фиксаж може да зголеми на еластичност на на мастило и спречи на печатени етикета од пукање. Рефлексија трансфер етикета што додава YF-002 може да биде изми 30 пати на 60 степени. YF-002 исто така, зајакнува на врска меѓу на различни печатење layers.it е главно, користени во производство рефлексивни трансфер етикета и исто така, може да биде на згуснувач на зајакнување на на врска
  * Задолжително
  For better services for you, please as far as possible use English to fill in the followings!
  * тема:
   
      Барање детали:
  Incoterm:
  плаќање:
  Почетна цел количина: (на пример,: 10000/pcs)
  Пример Услови:
  * порака:
   
      Ве молиме внесете следниве податоци за контакт
  * наслов: Г-дин Г-ѓа Г-ѓа
  * Име:
  * презиме:
  * Име на компанијата:
  * Земја / територија:
  * Адреса:
  * Е-пошта:
  * телефонски:
  факс:
  рачно:
  *Prove code: