Вие сте тука: Насловна -> производи -> Рефлексија топлина касета -> Рефлективен материјал
 • Рефлективен материјал - RP-04
 • Hauming Import & Export CO., LTD. специјализира во производство, снабдување и извозник Рефлективен материјал, Со една фабрика во Vietnam. Таа ги зема науката и технологијата innovates како моќта на развој на претпријатието. Тоа се наведнуваат на истражување, експлоатација и производство на нови производи постојано. и нашето претпријатие е долгорочна производство снабдувач за многу меѓународни познати компании.

  Со напредна наука и технологија, нашата компанија развива и произведува различни видови на

  Рефлективен материјал

  . Преку континуирано оптимизација и иновации, ние? Ќе се обидеме нашите најдобри да им понуди на искрена услуга за нашите клиенти. Ве молиме контактирајте не ако сте слободни.

  Прашање Сега

 • Рефлективен материјал
  модел: RP-04
  HAUMING е на води Компанијата дека резерви рефлексивни цевки. Таа најчесто користени во спорт облека, пораби на на рабови на облека. HAUMING рефлексивни шие во цевки (Со кабел) е на многу рефлексивни производ. Таа ќе подобрување на видливост од самрак на зори. Едноставно шие тоа во било цвест на додадете на безбедност рефлексија на било проектот. Секоја повеќе прашања, Добредојдовте на нашите Веб-страница: http://www.hauming.com.tw/ или Контакт нас.
  * Задолжително
  For better services for you, please as far as possible use English to fill in the followings!
  * тема:
   
      Барање детали:
  Incoterm:
  плаќање:
  Почетна цел количина: (на пример,: 10000/pcs)
  Пример Услови:
  * порака:
   
      Ве молиме внесете следниве податоци за контакт
  * наслов: Г-дин Г-ѓа Г-ѓа
  * Име:
  * презиме:
  * Име на компанијата:
  * Земја / територија:
  * Адреса:
  * Е-пошта:
  * телефонски:
  факс:
  рачно:
  *Prove code: