Вие сте тука: Насловна -> производи -> Пренос на топлина Етикета -> Екран печатени топлина трансфери
 • Екран печатени топлина трансфери - HTL-SP
 • Врз основа совршеност технички и професионални произведуваат тим, ние сме во состојба да се производител, на снабдувачот и извозникот висок квалитет Екран печатени топлина трансфери и одличен по продажбата на услугата за задоволување на различни корисници. Нашата услуга цел е "клиент-ориентирана, брзо, високо-квалитетни услуги на клиентите". Треба секој производ да биде од интерес за вас, ве молиме да се чувствуваат слободни да контактирајте не. Ќе ни биде задоволство да понуди по приемот на вашата детална барања.

  Гордееме на доследно спроведување на квалитетот

  Екран печатени топлина трансфери

  со увери чистотата по конкурентни цени. Ние искрено добредојде јавите домашни и странски клиенти и да соработуваат со нас.

  Прашање Сега

 • Екран печатени топлина трансфери
  модел: HTL-SP
  HAUMING е на води Компанијата дека марки печатени топлина трансфер за облека. Обични екран печатени топлина трансфер етикетата, тоа најчесто користени во големина етикети или логоа. Може да биде намалување на во парчиња, или стави на ролни. Трансфер етикета на ролни може да биде користени во автоматски топлина притиснете машини, зголемување на ефикасност на топлина притискање.
  Нашите производи & услуги вклучуваат:
  1. Таа има добро отпорност на миење и може да биде изми 30 пати на 60 степени.
  2. Користење на логото: Офсет печатење / екран печатење / топлина трансфер печатење.
  3. Големина / боја: Според на клиенти барања.
  Уверам на најдобрите квалитет, навремена испорака, разумни цена. Добредојдовте Вашиот посета и истрага. Благодарам вас!
  * Задолжително
  For better services for you, please as far as possible use English to fill in the followings!
  * тема:
   
      Барање детали:
  Incoterm:
  плаќање:
  Почетна цел количина: (на пример,: 10000/pcs)
  Пример Услови:
  * порака:
   
      Ве молиме внесете следниве податоци за контакт
  * наслов: Г-дин Г-ѓа Г-ѓа
  * Име:
  * презиме:
  * Име на компанијата:
  * Земја / територија:
  * Адреса:
  * Е-пошта:
  * телефонски:
  факс:
  рачно:
  *Prove code: