Вие сте тука: Насловна -> производи -> Тефлонски филм -> Тефлонски филм
 • Тефлонски филм - HTM-TF
 • Ние сме Hauming Import & Export CO., LTD. која е ангажирана во производството на висок квалитет на Тефлонски филм која е направена со користење на најдобар квалитет на суровини и материјали кои се достапни на пазарот. Овие се дизајнирани и произведени според различни национални и меѓународни стандарди за квалитет и безбедност. Ние бидете сигурни дека производите се произведени според стандардот поставени од страна на регулаторните тела.

  Понатаму употребата на најдобар квалитет на суровините и напредни машини опрема ни овозможува да имаат подобра контрола над нашите производствени процеси, овозможувајќи ни да се произведе

  Тефлонски филм

  кои ги исполнуваат меѓународните стандарди во однос на квалитет, трајност и финиш.

  Прашање Сега

 • Тефлонски филм
  модел: HTM-TF
  Тефлон е заглавен на на машина заштита на трансфер платформа, тоа може да биде збришан со на крпа кога Вишокот лепак или мастило дамки на платформа. Таа исто така, се зголемува на еластичност на на трансфер платформа, подобрување на на квалитет на топлина притискање. Ако што имаат било повеќе прашања, што може да Контакт нас од страна на телефон или веб-страница, нашите телефон број е 886-2-26818851, или поврзување нашите веб-страница (http://www.hauming.com.tw).
  * Задолжително
  For better services for you, please as far as possible use English to fill in the followings!
  * тема:
   
      Барање детали:
  Incoterm:
  плаќање:
  Почетна цел количина: (на пример,: 10000/pcs)
  Пример Услови:
  * порака:
   
      Ве молиме внесете следниве податоци за контакт
  * наслов: Г-дин Г-ѓа Г-ѓа
  * Име:
  * презиме:
  * Име на компанијата:
  * Земја / територија:
  * Адреса:
  * Е-пошта:
  * телефонски:
  факс:
  рачно:
  *Prove code:
        
  производи Листа