Вие сте тука: Насловна -> производи -> ТПУ филм -> TPU филм
 • TPU филм - TPU film
 • Hauming Import & Export CO., LTD. е извозно ориентирана компанија снабдува TPU филм на светскиот пазар. Ние имаме сопствена фабрика се наоѓа во Vietnam. Ние можеме да снабдување клиент видови на жица и жица мрежа со конкурентна цена и со добар квалитет. Нашата компанија се занимава со бизнис линијата на оваа индустрија.

  Како и оригиналот инвеститорот на

  TPU филм

  , Ние се нудат на најконкурентна цена и најдобар квалитет. MOQ преговара, се чувствуваат слободни да не контактирате за цена детали. Исто така, Ние извоз голема quatity да бродот секоја година.

  Прашање Сега

 • TPU филм
  модел: TPU film
  На водоотпорен цвест запечатување Касета со висок квалитет може да спречи протекување, тоа е многу лепило и лесен на употреба. Таа може да стап на на цвест на на материјал за водоотпорен и отпорност на ветерници оптоварување, така тоа е погодна за мантил, водоотпорен јакна и сите видови на салата leotards.  * Задолжително
  For better services for you, please as far as possible use English to fill in the followings!
  * тема:
   
      Барање детали:
  Incoterm:
  плаќање:
  Почетна цел количина: (на пример,: 10000/pcs)
  Пример Услови:
  * порака:
   
      Ве молиме внесете следниве податоци за контакт
  * наслов: Г-дин Г-ѓа Г-ѓа
  * Име:
  * презиме:
  * Име на компанијата:
  * Земја / територија:
  * Адреса:
  * Е-пошта:
  * телефонски:
  факс:
  рачно:
  *Prove code:
        
  производи Листа